Výkup nábytku – bazar

Jsme stěhovací firma, která díky svým skladovým kapacitám nabízí také výkup použitého nábytku. Vykupujeme starý nábytek a novější vybavení bytů a vybavení z domů a kanceláří. Jsme Vám k dispozici na území města Praha a Střední Čechy a okolí.

Projevuje se u Vás v bytě v domě po deseti letech začala jistá zastaralost v interiéru? Tak to je nejvyšší čas na obnovu nábytku a vybavení. Dnešní standarty jsou na jiné úrovni před několika lety. Mnohé vybavení už je na úpadku kvality a upadla i poptávka po stěhování starého zařízení. Často zákazníci se těchto vybavení zbavují. Díky našim skladovým kapacitám nabízíme nejen vyklízecí práce kancelářského nábytku, ale také vykupujeme použité zařízení a to jak od občanu tak i od firmy.

Výkup nábytku a odvoz

V dnešní době již upadla poptávka po sektorových skříní a leštěného nábytku, mnoho zákazníku si myslí že dvacet let starý nábytek má ještě cenu. V takovém případě jsme Vám k dispozici na vyklízení a odvoz na sběrný dvůr a na skládky. V případě že jde o neopotřebené vybavení křesla, sedací soupravy, skříně, komody a jiné vybavení. Tak přijedeme, zaplatíme a vystěhujeme vše na naše vlastní náklady. Vykupujeme nábytek nejen v Praze ale také v městě Kolín, Příbrami ve Slaný a celém okrese Kladno, Davle a Beroun a v okrese Rakovník. Jsme také menší bazar a jezdíme v celých Středních Čechách.

Mnoho zákazníku si neuvědomuje že nábytek při výkupu je potřeba uskladnit, a pronájem skladů nejsou zrovna levnou záležitostí. Vše začíná od stěhování přes odvoz a výkup až po uskladnění v našem bazaru. Pokud tedy Prodáváte nábytek, tak musíte počítat že naše stěhovací firma musí nejen zajistit výkup, ale také vynaložit finanční prostředky na přestěhování a uskladnění.

V případě zájmu o výkup nás kontaktujte.

Doporučujeme: Výkup a vyklízení pozůstalostí www.vyklizeni-zdarma.cz