Stěhování Praha – západ

Čeká Vás přestěhování celé domácností, bytů a firmy? Pokud potřebujete také vyklízení a odvoz a likvidace vybavení, tak Vám vše zajistí jedna firma a to Levné stěhování. Nemusíte tak hned hledat stěhovací a vyklízecí firmy z Prahy západ zvlášť.

Urychlit lze naše služby jednoduše a to zasláním poptávky přes kontaktní formulář. Během několik hodin Vám nabídneme naši cenu za kompletní stěhovací služby na Praze – západ. Stěhujeme byty, kanceláře, odvážíme nábytek na sběrné dvory a vyklízíme pozůstalostí. vyklízecí práce nabízíme také včetně zajištění odvozu nepořádku a odpadu ze zahrad a jiných objektu a to v okolí Roztoky u Prahy, Okoř, Rudná a na celém území Prahy – západ. Neúčtujeme příplatek ani za stěhování na opačném konci v Mníšku pod Brdy, Slapy, Štěchovice, Libeř.

Ten kdo potřebuje znát ihned cenu za stěhovací služby, tak nás kontaktujte.

Po telefonu také zvládneme spočítat a odhadnout čas stěhování a vyklízecích prací. Snažíme se všem zákazníkům vyjít vstříc a to tím, že v jeden den kdy potřebujte přestěhovat. Tak přistavíme i dvě až tři vozy k odvozu a to o objemu od 8 – 30 m3 s nosností vozu od 1 tuny až po 5 tun. Do vozu se tak vejde při stěhování a vyklízení i dvoupokojový byt Jesenici u Prahy. V případě využití dvou vozu, přestěhujeme klidně celý rodinný dům a to v jeden den. Uděláme vše pro Vaší spokojenost a to zajistíme také zapůjčení krabice na stěhování.

Den před přestěhováním domů, Vám poskytneme demontážní práce a to kompletní rozebírání nábytku a zapůjčení krabic. Krabice vozíme klidně již od 50 ks, zákazníkům nám uhradí zálohu ve výši 20 korun za kus a my Vám půjčíme i 200 ks. Tato varianta je vhodná pro firmy a instituce. Stěhujete se jen částečně a mnoho zařízení je k likvidaci? Odvoz zajistíme na sběrné dvory v místě vyklízení bytů a domů. Nabízíme přistavení dvou vozu, do jednoho vozu se naloží zařízení k stěhování a druhého věci k likvidaci.

Práce a stěhovací služby tak proběhnou mnohem rychleji. Nemusíte si tak brát několika denní volno.