Vyklízecí práce – bytů, sklepů v Praze a okolí

Je mnoho firem na práce spojené s vystěhováním bytu a jiných nemovitostí? Jsme menší stěhovací firma která nabízí své služby za bezkonkurenční ceny a to nejen na území města Prahy ale také v celém Středočeském kraji.

Vyklízecí práce – vyklízení sklepů a nemovitostí Praha a okolí

Vyklízíme byty, sklepy, nemovitostí a jiné objekty kde je potřeba vyklízecí četa. Pracujeme jak pro občany, kteří řeší plný byt nepořádku po nájemnících, tak vyklidíme dům pro bytové družstvo. Pracujeme pro firmy, práce je možno u nás objednat na vystěhování kancelářského nábytku a lehkých i těžkých věcí a vybavení. Zajistíme naše služby v rámci kompletní služby a to od demontáže, naložení a odvozu na sběrné dvory a nebo skládky.

Vyklízíme sklepy zaneřáděné nemovitostí a to v jakémkoli kraji v Praze a Střední Čechy v městě Mělník, Praha – západ a východ a v obcích. Přistavujeme jak stěhovací vozy, tak také kontejnery. Poradíme si s vystěhováním celého hotelu, objemného zařízení a naše práce jsou uskutečněny v krátkém čase od objednání. Nezapomínáme však ani na zákazníky, kteří nemají čas v týdnu, práce je možno u nás objednat také o víkendu a to bez příplatků.

Nejšpinavější místa jsou po neplatících nájemníkovi, kdy je potřeba takového nájemníka vystěhovat. Ve většině případech nechá nájemník za sebou nepořádek. S kterým si moc hlavu neláme, vše nechá na majiteli bytu. Dále jsou pak některé pozůstalostí zanesené, vždy se jedná o byty kdy již několik let nikdo neuklízel. Lidé často už poslední roky svého života, neměli sílu uklízet. A pokud se nikdo o ně nepostaral a neuklidil jim, tak pak tyto byty jsou doslova peklo pro majitelé vyklízet.

Naše vyklízecí práce můžete objednávat na jakýkoliv den v týdnu.

O vše se postaráme a to od pondělí do neděle. Poradíme si s jakoukoli i špinavou práci, zeptejte se nás na cenu.