Vyklízení Roudnice nad Labem (okr. Litoměřice) odvoz

Zdědili jste dům nebo byt, nemovitost v Roudnici nad Labem a okolí a nemáte čas ani sílu sami zajišťovat vyklízecí práce a odvoz odpadu? Jsme levná stěhovací služba která Vám zajistí kompletní vystěhování nemovitostí a odvoz nepořádku z objektů.

Odvoz a vyklízení Roudnice nad Labem

Vyklízíme jak bytové tak také nebytové prostory a to s kompletním odvozem jakéhokoli nepořádku a odpadu z domů, chaty a jiných prostor. Jsme vyklízecí četa, která Vám zajistí stěhovací služby v Roudnici a okolí v okrese Litoměřice. Stěhovací a vyklízecí práce vezmeme do svých rukou a během třeba jen jednoho dne můžete mít Váš objekt prázdný, a připravený pro rekonstrukci popř. pro předání domu realitní kanceláři a následný prodej. Zeptejte se nás na volný termín a cenu, nabídky zajistíme prostřednictvím osobní prohlídky která je nezávazná. Nemusíte se tak tahat s těžkým vybavením a odpadem.

V okrese Litoměřice je mnoho domů a pozemků, a to od různých odpadu. Pro odvozy používáme jak stěhovací vozy pro stěhování bytů. Tak také kontejnery pro odvoz velkého nepořádku ze zahrad a jiných míst jako jsou sklepy a půdy, kde mnoho let nikdo neuklízel. Na dřevěné a kovové odpady nabízíme všem zákazníkům slevu a objemné odpady odvážíme za velice přijatelné ceny. Pokud se Vám tedy nechce brát do svých rukou vyklízecí práce a úklid domů, tak se nás zeptejte na cenu.

Připravíme Vám nabídku dle Vašich možností.