Stěhování Kralupy nad Vltavou – Vyklízení bytů (okr. Mělník)

Opouštíte Prahu a stěhujete se z Kralup a nebo do Kralup nad Vltavou do vzdálenějších lokalit? Nabízíme komplexní stěhovací služby v okolí Mělníka a to včetně vyklízecích prací. Stěhujeme nejen byty ale také domy a pracujeme také o víkendu.

Naši nabídku je také možno uskutečnit pro odvoz nábytku z obchodních domů a pro odvoz spotřebiče. V případě přivezení nového nábytku je možno u nás objednat nejen odvoz starého nábytku ale také výkup zařízení. Nespecializujeme se na konkrétní vybavení. Naše ceny za stěhovací jsou od 1 000 Kč v ceně je započítáno naložení a vyložení. Pokud se stěhujete a máte přebytečné vybavení, tak Vám můžeme nabídnout také likvidaci a odvoz. V případě kvalitního vybavení jsme ochotní vybavení vykoupit.

Jsme Vám k dispozici na stěhování a vyklízecí práce nejen v Kralupech ale také v Neratovicích, Libčice nad Vltavou, Nová Ves a okolí Mělníka. Autodoprava je možno u nás objednat po celé ČR a také na území celé EU. Pokud se Vám nechce tahat starý nábytek do nového bytu, tak v místě Vám sdělíme zda bychom měli o výkup a uskladnění v našich skladech zájem. Dále je možno u nás objednat vyklízení bytů a odvoz věcí na skládku, vyklízíme chaty, stodoly, domy, zahrady a to s kompletním odvozem odpadu.

Odvážíme nejen stěhovacími vozy ale také nabízíme přes našeho partnera přistavení kontejneru. Odvoz odpadu z bytu je u nás kompletní se stěhováním. Potřebujete jen vyklízení? Jsme Vám také k dispozici a to každý den včetně víkendů.

Těšíme se na případnou spolupráci

Doporučujeme: vyklízení pozůstalostí www.vyklizeni-zdarma.cz