Stěhovací služby Beroun – vyklízecí práce – odvoz

Naše nabízená služba je nejen pro občany ale také pro firmy. Bydlíte a nebo sídlíte, stěhujete se do jiného města? Nabízíme kompletní stěhování a vyklízecí práce v Berouně a v okolí. Pokud budete potřebovat se zbavit starého nábytku, tak nabízíme také výkup.

Kvůli vysokým nájmům v Praze se mnoho lidí stěhuje do okolí Prahy, a to do Berouna. Také do jiných měst ve Středních Čechách a to Králův Dvůr a Karlštejn, Loděnice. Jsme levná stěhovací firma, která nabízí své služby nejen v Berouně ale také v okolí Křivoklátsko. Zajistíme Vám komplexní naložení a odvoz nábytku z bytů a domů. Nepotřebné vybavení možno u nás objednat s odvozem odpadu na skládku. V případě kvalitního nábytku je možnost u nás také jejího výkupu. Nezaměřujeme se na stav a na kvalitu. Nabídněte nám co už s sebou nebudete tahat, a my Vám sdělíme zda to poputuje do našeho bazaru menšího skladu a nebo na sběrný dvůr a skládky.

Stěhujeme nejen byty ale také domy, občany a firmy. Jsme Vám k dispozici na území Beroun a autodopravu je u nás možno objednat přes celou ČR i do zahraničí po celé EU. V jeden den Vám vyklidíme co už nepotřebujete a v den druhý Vás přestěhujeme. V rámci stěhovacích služeb nabízíme také demontáž a montáž nábytku a jiného vybavení. Pokud budete potřebovat zajistíme Vám přepravní a stěhovací krabice.

Vyklízíme nejen byty po nájemnících ale také vybydlené byty a domy po neplatičích a pozůstalostí. Vyklidíme chaty, zahrady a stodoly nejen v Berouně. Odpady odvážíme nejen stěhovacími vozy ale také kontejnery. Zeptejte se nás na volný termín a na cenu.
Věříme že budete s naší nabídkou spokojeni.

Doporučujeme: Výkup a vyklízení pozůstalostí www.vyklizeni-zdarma.cz