Stěhování nábytku – Pomůžeme Vám se stěhováním

Spousta lidí potřebuje pracovat, a nemá čas se tahat s nábytkem. Jsme menší stěhovací firma z Prahy, která nabízí všem zákazníkům stěhovací služby a to nejen na území města Praha, ale také v okolí Střední Čechy. A to v Berouně, Benešově, Praha – východ a západ.

Stěhování nábytku Praha a Střední Čechy.

Udržování bytů a domů se sladěným vždy moderním nábytkem vyžaduje občasnou výměnu za nový. Zajistíme jak odvoz starého vybavení, tak i dopravu nového nábytku z obchodních domů s nábytkem. Přepravujeme jakékoli vybavení bytů a kanceláří a to v jakýmkoli rozměru, u nás na to není nic složitého. Odvážíme sedací soupravy, pomůžeme Vám s montáží a demontáží nábytku a jiného vybavení. Vozy přistavíme k obchodnímu domu, naložíme a odvezeme na požadovanou adresu.

Pro ideální přepravu nábytku v Praze je vhodné odvoz zajistit dodávkovým vozem, do vozu se vejde vybavení bytů 1 + 1, v případě že je vše zabaleno. Tak odvezeme na jednu várku i vybavení do bytu 2 kk. Ceny máme v hodinové sazbě, pokud si s námi domluvíte přistavení vozu na adresu, tak Vám účtujeme cenu až od přistavení. V případě odvozu starého nábytku, je cena určena až na místě a to dle velikosti a počet pater v domě. Pokud potřebujte odvoz o víkendu, tak se nás kontaktujte, jsme k dispozici každý den.

Odvážíme sedací soupravy a jiného čalouněné vybavení bytů, vše zabalíme před přepravou a ve voze zabalíme do stěhovacích dek a přepravních obalů. Přepravujeme starý nábytek, a odvážíme již vybavení které nepotřebujte, cenu za vyklízecí práce určíme na místě v bytě či domě.