Vyklízení bytů a odvoz (Praha a Stř. kraj)

Jsme stěhovací firma která nabízí kompletní vyklízení bytů a domů a to jak pro občany tak i pro firmy. Vyklízíme kompletně nemovitosti, sklepy, byty a objekty. Jsme Vám k dispozici převážně na území Prahy a Praha – západ, Kladno, Mělník a okolí. Zeptejte se nás na cenu.

Vyklízení bytů

Na vystěhování bytů jsou u nás Vaše náklady minimální. Zajistíme také odvoz na sběrné dvory, kdy zákazník hradí za naše práce v hodinové sazbě. Vždy Vám dáme před zahájením naši cenovou nabídku předem. Cenu za naše služby vždy budete vědět předem a to před zahájením. Naše ceny se odvíjí dle patra v domě, pokud máte byt v domě s výtahem, tak jsou u nás ceny již od 250 Kč / hod. za pracovníka. V případě odvozu zařízení z celého domu, nabízíme také úklid zahrady od nepořádku.

Nábytek rozebíráme jak v bytech, tak také ve firmě u Vás v kanceláři.

Máte plný byt a dům věcí a nevíte si s tím rady? Zajistíme kompletní pytlování nepořádku a stěhování z jakéhokoli patra. vyklízíme sklepy a půdy a to také z domu bez výtahu. V případě hodně zanesených bytů v domě bez výtahu, máme pro tento případ také k dispozici plošiny. Plošiny lze využit na likvidace archívu, přistavíme před dům a pomocí stavebního výtahu vše svezeme dolů z bytu a kanceláří. Velké a objemné věci nosíme po schodech a skříně rozbíjíme na desky. Jsme tým kteří zvládnou za jeden den vyklidit byt v Praze, nemusíte tak mít starostí a volat nás několik týdnů předem.

V případě zájmu o vystěhování bytů a domů v Praze nás kontaktujte klidně jen pár dní předem a my se postaráme o kompletní vystěhování jakéhokoli odpadu. Jsme Vám k dispozici nejen od pondělí do pátku ale také o víkendu a to bez příplatku.

Potřebujete nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nás a my se za Vámi zastavíme na prohlídku, v místě realizace se domluvíme na ceně.

Věříme že budete spokojení s naší cenou.

Dále nabízíme