Vyklízení pozůstalostí – Vyklízíme v Praze a okolí

Ptáte se nás v jakém regionu je možno u nás objednat likvidace pozůstalostí? Jsme Vám k dispozici převážně v hlavním městě Praha ale také v celých Středních Čechách a to bez příplatku. Pokud řešíte pozůstalost a vyklízíme byt, dům, tak se nás zeptejte na cenu.

Vyklízení pozůstalostí

S námi je to jednoduché, objednáte si nás po telefonu na osobní prohlídku případně nám zašlete na email fotky a my Vám sdělíme ihned cenu za kompletní vystěhování pozůstalostí. To znamená přes vystěhování až po odvoz a to čehokoli. Odvážíme nábytek, vybavení a to od nejrůznějšího nepořádku po pozůstalém. S námi se můžete domluvit na vyklízení bytu po nájemnících, chaty a celých domu a to v Berouně, Benešově v Mladé Boleslavi a v jiných lokalitách ve Středních Čechách. Za dopravu a odvoz Vám neúčtujeme žádnou cenu, vždy záleží jen na patře a množství věcí k likvidaci.

Nezapomínáme však ani na výkup věcí, pokud řešíte nejen nepořádek ale pozůstalost obsahuje kvalitní vybavení, tak jsme ochotní přistoupit na slevu za vyklízecí práce. S námi je to velice jednoduché. Vozy pro odvoz používáme buďto dodávkové a nebo skříňové stěhovací vozy, v případě velkého nepořádku v domech máme i výhodné ceny na odvoz odpadu kontejnery. V případě výkupu věcí z pozůstalostí, vždy záleží na stavu a na stáří nabízených věcí.

Vykoupíme, odvezeme a odečteme Vám z ceny za likvidace pozůstalostí starý nábytek, veteš a jiné cenné věci. Odvážíme také železo do sběrných surovin, snažíme se tak všem zákazníkům ušetřit peníze a celkovou cenu za celou pozůstalost.

Partner stránek: www.vyklizeni-zdarma.cz

Věříme že budete s naši nabídkou spokojeni.