Vyklízení bytů Slaný (okr. Kladno)

Jsme menší vyklízecí firma, která nabízí levné vyklízecí práce a to v lokalitě Kladno a v městě Slaný. Disponujeme několika pracovníky na stěhování bytů a vyklízení a odvoz odpadu z domů a nemovitostí.

Své služby nabízíme nejen pro občany ale také pro bytové družstva a firmy. Naši zásadou je neslibovat nemožné. Domy a byty máte vystěhované do prázdna jak kdy někdy za 1 dne a někdy to trvá i tři dny. Zeptejte se nás na cenu, budete velice překvapeni.

Řešíte pozůstalost po svém blízkém? Nabízíme nejen kompletní stěhovací služby a odvoz odpadu ale také výkup cenných věcí a zařízení z bytů a domů. Poskytneme Vám slevu za naše vyklízecí práce v hodnotě nabízených cenných věcí a to nábytku, starožitností a také nás zajímají knihy a jiné věci z pozůstalostí. Dále všem zákazníkům poskytneme slevu dle druhu odpadu. Pokud se jedná o dřevěný odpad a železo, tak u nás máte garantovanou seriózní nabídku.

Máte plnou nemovitost nepořádku a odpadu? V našich silách je vše vystěhovat a naložit do přistavených vozu a vše odvezeme na ekologické skládky. Nemáte čas a nebo už nemáte sílu se s tím tahat? Nabízíme kompletní vyklízecí práce a to s přistavením velkoobjemových vozu a kontejneru na odpad. Odpady odvážíme jakékoli a to jen kromě nebezpečných odpadu. Potřebujete mít prázdný dům, byt, nemovitost ve Slaném a okolí, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jsme Vám k dispozici v celém okrese Kladno a to kdykoli a 7 dní v týdnu.

Partner stránek: Výkup pozůstalostí www.vyklizeni-zdarma.cz